Fukuda IBP adapter kabel 12-pin konektor IBP pretvornik kabel
Plačilni pogoji: T/T, Western Union, PayPal
Način pošiljanja: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po morju
Čas svinca: 3-7 delovnih dni
MOQ: 2 kos
Opis
| Barva kabla | Sivo |
| Premer kabla | 4 mm |
| Kabelski material | TPU jakna |
| Kategorija | Ibp |
| Certifikati | CE, ISO10993-1, 5, 10 |
| Distalni priključek | Okrogla, 12-pin priključek, s tipkami |
| Priključek Proksimalno | Priključek Utah |
| Brez lateksa | Da |
| Vrsta embalaže | Vrečko |
| Embalažna enota | 1 |
| Sterilno | Ne |
| Skupna dolžina kabla | 13 ft |
| Garancija | 12 mesecev |
| Težo | 0,6lb |
Specifikacija
| Skladiščenje in prevoz Okolje: | 5°C~+40°C |
| Vlažnost: | Obratovanje/skladiščenje/prevoz 15% do 95% brez kondenzacij Nadmorska višina Hiperbarični tlak 700kPa - 1060kPa |
| Obratovalna temperatura: | 0°C~+40°C (od 32 do 104°F) |
| Material: | TPU kabel; OD 5mm |
| Moč: | 5V (±10%) |
| Proizvajalec | Model |
| Fukuda Denshi | Dynascope DS-5100E, Dynascope DS-5300W, Dynascope DS-5400, Dynascope DS-7001 |

1. Senzor spo2 za ponovno
2. Razširitveni kabel Spo2
3. EKG kabel za prtljažnik &svinčevo žico
4. EKG kabel&dodatki
5. Elektrode EKG
6. EEG Svinčeve žice z elektrodami
7. IBP kabel
8. Vodna past
9. NIBP manšeta/cev/konektor
10. Temperaturna sonda
11. Medsebni kabel temperaturne sonde
12. Priključek za pretvornik tlaka za 10%.
13. Medicinski senzor kisika
14. TOCO in US pretvornik
Priljubljena oznake: fukuda ibp adapter kabel 12-pin konektor ibp konverterjev kabel, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, poceni, nakup
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi










