
Nihon Kohden 6-polni tlačni kabel IBP Pretvornik Edwards
Katalog: IBP
Vrsta izdelka: Tlačni kabel IBP
Mininum količina naročila: 1PCS
Certifikat: CE / ISO13485
Cena: pogajanja
Opis
Nihon Kohden 6-polni tlačni kabel IBP Tlačni pretvornik
Kraj izvora:Kitajska
Plačilni pogoji:100% T / T, Western Union, Paypal
Način pošiljanja:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po morju
Čas dostave:1-3 dni za vzorec, 7-14 dni za veliko naročilo po plačilu.
SupplyAbility:600 kosov na teden
Specifikacije:
* Temperatura okolice: 0 do 40 ° C (32 do 104 ° F)
* Relativna vlažnost: 0% do 80%
* Hiperbarični tlak: 86 kPa-106kPa
* Materiali: visokokakovostni kabel TPU jakne, dolžine 0,9 m, siv; zlati krožnik na snap
Podrobnosti produkta:
| Ime izdelka | Tlačni kabel IBP |
| Kraj izvora | Guangdong, Kitajska |
| Blagovna znamka | Pray-med |
| Potrdila | CE / ISO |
| Barva kabla | siva |
| Dolžina kabla | 3m |
| Material kabla | TPU jakna |
| Premer vodilnega kabla | 4 mm |
| Instrument priključek | 6-polni |
| Pacientov konektor | Edwards |
| Utež | 100G |
| Tip | IBP |
| Paket | Pakiranje po 1 kos v PE vrečki, nato pa v 1 škatlo. |
| Velikost enega paketa | 16X10X1 cm |
| Garancija | 12 mesecev |
O nas:
Smo profesionalni proizvajalec na celinskem Kitajskem, imamo izjemne blagovne znamke spo2 senzorja, EKG kabla in kabla, EKG kabla in kabla, manšeto NIBP, kabel IBP, sondo za temperaturo, Holter kabel in kabel, nadomestno baterijo itd.

Priljubljena oznake: Nihon Kohden 6-polni ibp tlačni kabel pretvornik Edwards, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, poceni, kupi
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi
-

Drager SC6002 XL Dual IBP pretvornik kabel
-

Priključek za kabel kabelskih priključkov IBP Adapte...
-

Nihon Kohden IBP kabelski senzor JP-902P
-

Kabel adapterja za krvni tlak IBP pretvornika Mindra...
-

Kabel adapterja za krvni tlak IBP Transducer Utah za...
-

Fukuda združljiv kabel Utah Transduce IBP Transduce

