
GE Marquette kompatibilni EKG kabel 3-LD
Združljivo: GE Dash PRO 4000, Dash PRO 3000, Dash PRO 2000, Dash 1000, Eagle Systems, "MAC-Lab, Solar 9500, Solar 8000. Solar 3000, Tram 100, Tramvaj 200, Tramvaj 300, Tramvaj 400, Tramvaj 500, Tramvaj 600, Tramvaj 800, Unity Systems "
Pogoji plačila: 100% polog pred T / T, Western Union, Paypal
Način pošiljanja: DHL, UPS, Fedex, EMS, TNT, po morju
Čas dostave: 1-7 delovnih dni (odvisno od vaše količine)
MOQ: 20 kosov
Opis
GE Marquette kompatibilni EKG kabel 3-LD
Združljivo: GE Dash PRO 4000, Dash PRO 3000, Dash PRO 2000, Dash 1000, Eagle Systems," MAC-Lab, Solar 9500, Solar 8000. Solar 3000, Tram 100, Tramvaj 200, Tramvaj 300, Tramvaj 400, Tramvaj 500, Tramvaj 600, Tramvaj 800, Unity Systems"
Pogoji plačila: 100% polog pred T / T, Western Union, Paypal
Način pošiljanja: DHL, UPS, Fedex, EMS, TNT, po morju
Čas dostave: 1-7 delovnih dni (odvisno od vaše količine)
MOQ: 20 kosov
Tehnične specifikacije:
| Barva kabla | siva |
| Kabelski material | Jakna TPU |
| Premer kabla | 4 mm |
| Kabelski vodnik | 3 vodi |
| Dolžina kabla prtljažnika | 2.7m |
| Dolžina svinčevega kabla | 0.9m |
| Priključek za instrument | Ravni 11-polni GE priključek |
| Pacient končni priključek | posnetek |
| Utež | 120g |
| Garancija | 1 leto |

Priljubljena oznake: kablov, združljiv z etiketo marquette 3-ld, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, poceni, kupi
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







