
EKG vodilne kompatibilne z Spacelabs
Združljivost: Spacelabs Tru-Link
Plačilni pogoji: T / T, Western Union, Paypal
Način pošiljanja: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po morju
Čas vodenja: 3-7 delovnih dni
MOQ: 50 kosov
Opis
EKG vodilne kompatibilne z Spacelabs
Kompatibilnost:Vesoljski laboratoriji Tru-Link
Plačilni pogoji:T / T, Western Union, Paypal
Način pošiljanja:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po morju
Dobavni rok:3-7 delovnih dni
MOQ:50 kosov
Tehnične specifikacije:
| Ime izdelka | EKG vodilne žice |
| Kraj izvora | Guangdong, Kitajska |
| Blagovna znamka | Moli-med |
| Številka modela | Vesoljski laboratoriji |
| Certifikati | CE / ISO |
| Material za kable | Jakna TPU |
| Premer kabla | 2,5 mm |
| Barva kabla | siva |
| Distalni konektor | Twin Pin |
| Proksimalni priključek | Snap |
| Dolžina kabla | 1m |
| Pakiranje | Posamezen paket |
| Razvrstitev instrumentov | Razred II |
| Lastnosti | EKG monitor, EKG aparat |
| Utež | 100g |
| Garancija | 1 leto |

Priljubljena oznake: Ekg svinec, združljiv z spacelabs, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, poceni, kupi
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi
-

Datex, Philips, pionir, spacelabs, Burdick, Welch Al...
-

Conmed, Datex, Welch Zoll, pionir, Philips 3lead Wir...
-

Združljiv Spacelabs EKG kabel 3lead Wire Set z Snap ...
-

Univerzalni (brez priključka) kabelski vodniki EKG 5...
-

EKG svinčna žica za enkratno uporabo z žico Mindray ...
-

Združljiv vitalstim 5900 elektrode kabel

