Medtronic Physio-Control EKG kabel snap
Plačilni rok: T/T, Zahodna unija
Način dostave: DHL, UPS, EMS, TNT, FedEx, po morju
Čas dostave: 1-7 delovnih dni
MOQ: 10 KOSOV
Opis
Medtronic Physio-Control EKG kabel snap
Plačilni rok: T/T, Zahodna unija
Način dostave: DHL, UPS, EMS, TNT, FedEx, po morju
Čas dostave: 1-7 delovnih dni
MOQ: 10 KOSOV
Tehnične specifikacije:
| Barva kabla | Sivo |
| Prtljažnik kabel dolžina | 2,7 m |
| Dolžina vodila kabla | 0,9 m |
| Kabelski material | TPU jakna |
| Klasifikacija instrumentov | razred II |
| Konektor instrumenta | Okrogla, 12-PIN priključek, ključem |
| Priključek za bolnika | Snap |
| Vodilo kabla | 3 vodi |
| Odpornost | 10K Ohmov |
| Garancija | 1 leto |

Priljubljena oznake: Medtronic Physio-Control EKG kabel snap, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, poceni, nakup
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi
-

Datascope, colin, spacelabs, zoll, goldway, welch Al...
-

Drager 10pin 5lead ECG kabel z leadwire AHA Grabber
-

Bionet EKG kabelski vodniki AHA / IEC
-

GE Healthcare ECG Transducer Cable 3 vodi snaps
-

12-polni kabel EKG adapterja, ki je združljiv z Mind...
-

Drager enodelni kabel EKG adapterja 3 vodi zaskočno



