
Drager Združljiv IBP kabel
Plačilni pogoji: T / T, Western Union, Paypal
Način pošiljanja: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po morju
Čas vodenja: 3-7 delovnih dni
MOQ: 50 kosov
Opis
Drager Združljiv IBP kabel
Kompatibilnost:Neskončnost Delta, Infinity Delta XL, Infinity Gamma X XL, Infinity Kappa
Plačilni pogoji: T / T, Western Union, Paypal
Način pošiljanja: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po morju
Čas vodenja: 3-7 delovnih dni
MOQ: 50 kosov
Tehnične specifikacije:
| Ime izdelka | IBP adapter kabel |
| Kraj izvora | Guangdong, Kitajska |
| Blagovna znamka | Moli-med |
| Številka modela | Drager |
| Certifikati | CE / ISO |
| Material za kable | TPU |
| Premer kabla | 4 mm |
| Barva kabla | siva |
| Priključek distal | Pravokoten, 16-polni konektor, tipkasto |
| Proksimalni priključek | Okrogel, 10-polni priključek, tipkasto |
| Dolžina kabla | 3m |
| Pakiranje | Posamezen paket |
| Razvrstitev instrumentov | Razred II |
| Lastnosti | EKG monitor, EKG aparat |
| Utež | 100g |
| Garancija | 1 leto |

Priljubljena oznake: kabel, združljiv z dragerjem, ibp adapter, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, poceni, kupi
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi
-

Pulzni oksimeter s senzorjem SpO2 GE Marquette (Masi...
-

Dobra kakovost Siemens Drager SC7000 SC8000 Otroški ...
-

GE Marqutte Adult Finger Clip Spo2 Senzor DB 11pin Z...
-

Nihon Kohden 10-pinski otroški mehki senzor SPO2
-

GE Critikon 8721 7-pinski senzor za sponke SpO2
-

Biolight M8500 M9500 12-pin senzor SpO2 za odrasle

