Marquette Edward tlačni pretvornik IBP kabel
Združljivo: GE Marquette
Plačilni pogoji: T / T, Western Union, Paypal
Način pošiljanja: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po morju
Čas vodenja: 1-7 delovnih dni
MOQ: 10 kosov
Opis
Če iščete kabel marquette edward tlačni pretvornik ibp, se obrnite na našo tovarno. Kot eden vodilnih proizvajalcev in dobaviteljev na Kitajskem vam bomo ponudili ne najcenejšo, a konkurenčno ceno in odlično storitev. Bodite prepričani, da boste kupili naše kakovostne izdelke.
Marquette Edward tlačni pretvornik IBP kabel
Združljivo: GE Marquette
Plačilni pogoji: T / T, Western Union, Paypal
Način pošiljanja: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po morju
Čas vodenja: 1-7 delovnih dni
MOQ: 10 kosov
Tehnične specifikacije:
| Barva kabla | siva |
| Kabelski material | Jakna TPU |
| Dolžina kabla | 3m |
| Premer kabla | 4 mm |
| Priključek za instrument | 11-pin |
| Transduktor | Edward |
| utež | 90g |
| Garancija | 1 leto |

Priljubljena oznake: marquette edward tlačni pretvornik ibp kabel, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, poceni, kupiti
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi










