
Zamenjavna baterija za monitor Biolight BAT-120002
Združljivo: Biolight BLT-1203A
Plačilni pogoji: T / T, Western Union, Paypal
Način pošiljanja: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po morju
Čas vodenja: 3-7 delovnih dni
Vzorci so na voljo
Opis
Če iščete nadomestno baterijo monitorja biolight bat-120002, se obrnite na našo tovarno. Kot eden vodilnih proizvajalcev in dobaviteljev na Kitajskem vam bomo ponudili ne najcenejšo, a konkurenčno ceno in odlično storitev. Bodite prepričani, da boste kupili naše kakovostne izdelke.
Zamenjavna baterija za monitor Biolight BAT-120002
Kraj izvora:Kitajska
Blagovna znamka:Burdick
Certificiranje:CE
Združljivo:BAT-120002
Najmanjša količina naročila:1 kos
Cena:kot dogovorjeno
Čas dostave:1-3 delovnih dni
Sposobnost ponudbe:600pcs / teden
Tehnične specifikacije:
| Ime izdelka | Medicinska akumulatorska baterija |
| Kraj izvora | Guangdong, Kitajska |
| Blagovna znamka | Moli-med |
| Certifikati | CE / ISO |
| Velikost | 102,05 * 51,56 * 11,06 mm |
| Nominalna zmogljivost | 1700mAh |
| Utež | 118.4g |
| Vtipkajte | LI-ION |
| Nominalna napetost | 118.4v |
| Baterijska celica QTY | 3 celice |
| Uporaba | Biolight BLT-1203A |
| Barva | Modro |
| Paket | Posamezna škatla |

Priljubljena oznake: biolight bat-120002 monitor nadomestna baterija, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, poceni, kupi
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







