Nadomestna rezervna baterija medicinske nadomestne baterije Edan Ecg Machine
Združljivo: Edan SE-601 SE-12 SE-1200 HYLB-727 TWSLB-004
Plačilni pogoji: T / T, Western Union, Paypal
Način pošiljanja: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po morju
Čas vodenja: 3-7 delovnih dni
Vzorci so na voljo
Opis
Nadomestna rezervna baterija medicinske nadomestne baterije Edan Ecg Machine
Kraj izvora: Kitajska
Blagovna znamka: Edan
Certifikacija: CE
Številka modela: TWSLB-004
Najmanjša količina naročila: 1 kos
Cena: kot je razpravljalo
Čas dostave: 1-3 delovnih dni
Zmogljivost dobave: 600 kosov / teden
Tehnične specifikacije:
| Ime izdelka | Medicinska nadomestna baterija |
| Model | M21R-064114,M21R-064114 |
| Kraj izvora | Guangdong, Kitajska |
| Blagovna znamka | Moli-med |
| Certifikati | CE / ISO |
| Velikost | 144 * 18 * 70 mm |
| Nominalna zmogljivost | 5200mAh |
| Utež | 400g |
| Vtipkajte | LI-ION |
| Nominalna napetost | 14.4V |
| Uporaba | Edan SE-601, SE-12, SE-1200, SE-12 Express |
| Barva | Modro |
| Paket | Posamezna škatla |



Priljubljena oznake: nadomestna rezervna baterija za edan ecg stroj, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, poceni, kupi
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi
-

Mindray Patient Monitor akumulatorska baterija za po...
-

Baterija LC-TA122PU monitor s kislinsko monitorjo Sp...
-

GE Monitor potrpežljiv akumulator Monitor Monitor 30...
-

Polnilna litijonska baterija Heartstart MRx M3538A
-

Ecg baterija stroja za Mindray T1
-

Napaka za medicinsko baterijo Philips Defibrillator ...




