Philips ME202C polnilna baterija za monitor
Združljivo: R202i, ME202, ME202A, ME202H, ME202B, ME202BB, ME202BE , ME202C, 989803170371,989803160981, 860306, 860310, 860315, 989803144631,146-0130-00
Plačilni pogoji: T / T, Western Union, Paypal
Način pošiljanja: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po morju
Čas izvedbe: 3-7 delovnih dni
Na voljo so vzorci
Opis
Philips ME202C polnilna baterija za monitor
Kraj izvora:Kitajska
Blagovna znamka:Mindray
Potrdilo:CE
Združljivo:LI12I001A, 2ICR19 / 65
Minimalna količina naročila:1 kos
Cena:kot dogovorjeno
Čas dostave:1-3 delovne dni
SupplyAbility:600 kosov na teden
Tehnične specifikacije:
| Ime izdelka | Medicinska polnilna baterija |
| Kraj izvora | Guangdong, Kitajska |
| Blagovna znamka | Pray-med |
| Potrdila | CE / ISO |
| Velikost | 149 * 90 * 20 mm |
| Nazivna zmogljivost | 7800mAh |
| Utež | 490g |
| Tip | LI-ION |
| Nazivna napetost | 10.8v |
| Uporaba | Philips Goldway G50, G60, G70, G80, Micron Transport GX, Micron Transport GX + ·, CTG7, Micron Transport GX2, Micron Transport GX3, Micron Transport VX, Micron Transport XT, Micron Transport XT2, Micron Transport ZX, PageWriter TC20, PageWriter TC30, PageWriter TC50, PageWriter TC70, SPACELABS MONITEUR ELANCE |
| Količina celic | 9 Celica |
| Barva | Črna |
| Paket | Posamezna škatla |


Priljubljena oznake: akumulatorska baterija za monitor philips me202c, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, poceni, kupi
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi









