PN-2000FC850 Vlažilec dihal
Pustite sporočilo
Dihalni vlažilec PIGEON je zasnovan tako, da zagotavlja optimalno vlažnost za tiste bolnike, ki potrebujejo mehansko prezračevanje ali dihalne sisteme, pri katerih pretok plina ostaja na konstantni ravni.

Specifikacije servo krmilnega vlažilca:
| Model | PN-2000FC850 |
| Pogostost dobave | 50/60 Hz |
| Napajalna napetost | 220V/ 110V |
| Grelna plošča | 150W |
| Grelna žica | 22V-, 2,73A, 60W, 50 / 60Hz |
| Pregrevanje plošče grelne plošče | 90±6℃ |
| Nastavitve za nadzor temperature | |
| Invazivni način | Izhod iz komore: 35,5-37 ℃, dihalne poti: 35-40 ℃ |
| Neinvazivni način | Izhod iz komore: 31 ℃, dihalne poti: 28-34 ℃ |
| Zaslon | Tromestna, 0,56-palčna, 7-segmentna LED |
| Doseg | 10-70 ℃, Natančnost: ± 0,3 ℃ (v temperaturnem območju 25-45) |
| Alarm za visoko vlažnost | Takojšnji zvočni alarm pri prikazani temperaturi 41 ℃ ali če temperatura dihalnih poti presega 43 ℃ |
| Alarm za nizko vlažnost | Zvočni alarm med 15 minutami @ 29,5 ℃ in 60 minutami @ 34,5 ℃ (Samo invazivni način) |










