
Za odraslo Clip TPU material, ki se lahko uporablja za ponovno uporabo, sonda SpO2, neposredno adapter senzorja kabla
Združljivo: Nellcor, Masimo, Mindray, Philips, GE Healthcare, Nihon Kohden
Velikosti: sponka za prste za odrasle, otroška sponka za prste, silikonska mehka za odrasle, otroška silikonska mehka, zavoj za novorojenčke (nedosegljiva), zavoj za novorojenčke (snemljiva)
Izvirnik: Guangdong, Kitajska
Znamka: moli-med
Opis
Za odraslo Clip TPU material, ki se lahko uporablja za ponovno uporabo, sonda SpO2, neposredno adapter senzorja kabla
Kompatibilnost:
| Proizvajalec | Model |
|---|---|
| Bitmos | sat 800, sat 801, sat 805, sat 816, satPuls |
| CAS Med | 511 |
| Kardio pomoč | 200 |
| Covidien> Nellcor | N-3000, N-390, N-395, N-550, N-560, N-595, N-600, N-6000, N-600x, NPB-290, NPB-295, Simfonija N-3000 |
| Kritiki | 506DNV3, 506DNVP3, 506LNV3, 506LNVP3, 506NV3, 506NVP3 |
| DRE | Valovna linija |
| Datex Ohmeda | Cardiocap / 5, enGuard CM5 |
| Digicare | LW600 |
| Fukuda Denši | Dynascope DS-7100 |
| GE Healthcare> Critikon> Dinamap | Carescape B650, Carescape V100, Dinamap ProCare z Masimo Pro 1000, E-NSAT, M-NSAT moduli, Pro 1000, Pro 1000 V3, Pro 200, Pro 300, Pro 300V2, Pro 400, Pro Series, Pro Series V2, ProCare, ProCare 200, ProCare 300, ProCare 400, ProCare Ausculatory 400, ProSeries V2, V300 |
| Huntleigh | Vse |
| Invivo | Escort II OPT30 Prizma, MDE Prism Escort, T8 |
| Masimo | Vsi, Rad-5 |
| Mediana | YM6000 |
| Medtronic> Fizio nadzor | Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20, Lifepak 20E |
| Vmesni znak> Cardell | 9403, 9500HD |
| Mindray> Datascope | Accutor V, Accutorr Plus, Accutorr Plus (Nellcor), Accutorr V, Duo, EPM4, potni list 2, potni list 2LT, potni list V, potni list XG, spektrum, spektrum ALI, trio, V12, V21 |
| Nihon Kohden | BSM-2300, BSM-2304A, BSM-4100, BSM-4104A, BSM-4114A, BSM-5100 |
| Omron> Colin | BP-306, BP-508, BP-808, BP-88, BP-88S, BP-S510, Press-Mate, T105NXM |
| Oridion | Capnostream 20 |
| Philips | Prodigy, VS1 |
| Respironika | Alica 5 |
| Welch Allyn | 42NT0-E1 LXi, 45NE0-E1 LX, 53STP, Propaq CS, Spot vitalni znaki 42MTB-E1, Spot vitalni znaki 42NTB-E1, Spot vitalni znaki lXi |
| Zoll | E serija, serija M, serija R |
| Barva kabla | siva |
|---|---|
| Premer kabla | 4 mm |
| Material za kable | Jakna TPU |
| Kategorija | SpO2 |
| Certifikati | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, združljiv z RoHS |
| Distalni konektor | 14-polni konektor DB |
| Proksimalni priključek | Posnetek za odrasle |
| Brez lateksa | Da |
| Vrsta embalaže | Torba |
| Embalažna enota | 1 |
| Velikost pacienta | Odrasli (> 40 kg) |
| SpO2 tehnologija | Nellcor OxiSmart |
| Sterilne | Ne |
| Skupna dolžina kabla | 3 m |
| Garancija | 12 mesecev |
| Utež | 150g |
Lastnosti:
1 Vrhunska kakovost, konkurenčna cena, lep videz, hitra dostava
2.Materiali priključkov in kablov ustrezajo UL in Rohs standardom
3.Kvaliteta 100% zagotovljena, natančna meritev in hiter odziv
4. Vrhunska prožnost in trajnost
5.Tehnološki postopek: rezanje, varjenje, oblikovanje, montaža in testiranje
6.4 Razpoložljive velikosti: odrasli, otroški, novorojenčki in dojenčki
7.OEM / ODM, ki so na voljo, prilagodljivi in risbe so sprejete
8. Vzorčno in majhno naročilo sta sprejeta
9.Pogoji plačila: T / T, Paypal, Western Union, Gram
10.Načini dostave: DHL, EMS, UPS ali Fedex
Priljubljena oznake: posnetek za odrasle posnetek tpu material za večkratno uporabo spo2 sonda direktno adapter kabelski senzor, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, poceni, kupi
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi
-

Pulzni oksimeter s senzorjem SpO2 GE Marquette (Masi...
-

BCI združljiv 3401,3304,3303,3302,3301,3300 monitor ...
-

Criticare / CSI Združljiv 934SDN SpO2 senzor
-

Dolphin Masimo DB 14pins Združljiv SpO2 senzor za od...
-

Goldway Izbira 5pin Ena Notch Neonate Wrap SpO2 senzor
-

Združljiv Spacelabs 91369/91370 SpO2 senzor Suit za ...

