
GE Healthcare večkratni senzor kabla SpO2
GE Trusignal DB9 Odziv za prstne prste za večkratno uporabo senzor SpO2 Original: Guangdong, Kitajska Znamka: Pray-med OEM / ODM na voljo
Opis
GE Healthcare večkratni senzor kabla SpO2
| Barva kabla | siva |
| Premer kabla | 4 mm |
| Material za kable | Jakna TPU |
| Kategorija | SpO2 |
| Certifikati | CE, ISO |
| Distalni konektor | 9-pinski D-sub priključek |
| Proksimalni priključek | Posnetek za odrasle / Pediatric Clip Clip |
| Brez lateksa | Da |
| Vrsta embalaže | Torba |
| Embalažna enota | 1 |
| Velikost pacienta | Odrasli (> 40 kg) |
| Sterilne | Ne |
| Skupna dolžina kabla | 1m |
| Garancija | eno leto |
| Utež | 100g |
Priljubljena oznake: GE Healthcare večkratni senzor kabla SpO2 sonde, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, poceni, kupi
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi
-

Pediatrični pulzni oksimeter s senzorjem SpO2 Nonin ...
-

Pulzni oksimeter s senzorjem SpO2 GE Marquette (Masi...
-

GE Marquette (Nellcor) Združljiv odraslih Finger Cli...
-

Poceni Spacelabs Črna 7pinski Kompatibilni 015-0130-...
-

Nihon Kohden BSM8200 Združljiv SpO2 senzor konico pr...
-

Guoteng 6pin Spo2 senzor za večkratno uporabo

