Nellcor SpO2 sonda direktno senzor kabla
Združljivo: Nellcor
Velikosti: sponka za prste za odrasle, otroška sponka za prste, silikonska mehka za odrasle, otroška silikonska mehka, zavoj za novorojenčke (nedosegljiva), zavoj za novorojenčke (snemljiva)
Izvirnik: Guangdong, Kitajska
Znamka: moli-med
Opis
Nellcor senzor kabla za direktno sošo SpO2, ki se lahko ponovno uporablja
Kompatibilnost:
| Proizvajalec | Model |
|---|---|
| Bitmos | sat 800, sat 801, sat 805, sat 816, satPuls |
| CAS Med | 511 |
| Kardio pomoč | 200 |
| Covidien> Nellcor | N-3000, N-390, N-395, N-550, N-560, N-595, N-600, N-6000, N-600x, NPB-290, NPB-295, Oksimetri, ki potrebujejo senzorje Nellcor OxiMax , Simfonija N-3000 |
| Kritiki | 506DNV3, 506DNVP3, 506LNV3, 506LNVP3, 506NV3, 506NVP3 |
| DRE | Valovna linija |
| Datex Ohmeda | Cardiocap / 5, enGuard CM5 |
| Digicare | LW600 |
| Fukuda Denši | Dynascope DS-7100 |
| GE Healthcare> Critikon> Dinamap | Carescape B650, Carescape V100, E-NSAT, M-NSAT moduli, Pro 1000, Pro 1000 V3, Pro 200, Pro 300, Pro 300V2, Pro 400, Pro Series, Pro Series V2, ProCare, ProCare 200, ProCare 300, ProCare 400, ProCare Ausculatory 400, ProSeries V2, V300 |
| Huntleigh | Vse |
| Invivo | Spremstvo II OPT30 Prizma, MDE Prism Escort, T8 |
| Mediana | YM6000 |
| Medtronic> Fizio nadzor | Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20, Lifepak 20E |
| Vmesni znak> Cardell | 9403, 9500HD |
| Mindray> Datascope | Accutor V, Accutorr Plus, Accutorr Plus (Nellcor), Accutorr V, Duo, EPM4, potni list 2, potni list 2LT, potni list V, potni list XG, spektrum, spektrum ALI, trio, serija V, V12, V21 |
| Nihon Kohden | BSM-2300, BSM-2304A, BSM-4100, BSM-4104A, BSM-4114A, BSM-5100 |
| Omron> Colin | BP-306, BP-508, BP-808, BP-88, BP-88S, BP-S510, Press-Mate, T105NXM |
| Oridion | Capnostream 20 |
| Philips | Prodigy, VS1 |
| Respironika | Alica 5 |
| Welch Allyn | 42NT0-E1 LXi, 45NE0-E1 LX, 53STP, Propaq CS, Spot vitalni znaki 42MTB-E1, Spot vitalni znaki 42NTB-E1, Spot vitalni znaki lXi |
| Zoll | E serija, serija M, serija R |
Tehnične specifikacije:
| Barva kabla | siva |
|---|---|
| Premer kabla | 4 mm |
| Material za kable | Jakna TPU |
| Kategorija | SpO2 tipalo |
| Certifikati | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, združljiv z RoHS |
| Distalni konektor | Moški, 14-polni vijolični priključek DB |
| Proksimalni priključek | Mehko za odrasle |
| Brez lateksa | Da |
| Vrsta embalaže | Torba |
| Embalažna enota | 1 |
| Velikost pacienta | Odrasli (> 40 kg) |
| SpO2 tehnologija | Nellcor OxiMax |
| Sterilne | Ne |
| Skupna dolžina kabla | 3 m |
| Garancija | 12 mesecev |
| Utež | 150g |
Lastnosti:
1 Vrhunska kakovost, konkurenčna cena, lep videz, hitra dostava
2.Materiali priključkov in kablov ustrezajo UL in Rohs standardom
3.Kvaliteta 100% zagotovljena, natančna meritev in hiter odziv
4. Vrhunska prožnost in trajnost
5.Tehnološki postopek: rezanje, varjenje, oblikovanje, montaža in testiranje
6.OEM / ODM, ki so na voljo, prilagodljivi in risbe so sprejete
7. Vzorčno in malo naročilo sta sprejeta
8.Pogoji plačila: T / T, Paypal, Western Union, Gram
9.Načini dostave: DHL, EMS, UPS ali Fedex
Priljubljena oznake: Nellcor SpO2 sonda direktno kabelski senzor, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, poceni, kupite
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi
-

GE Oximax 11pins Združljiv SpO2 senzor Pulse oksimet...
-

Združljiv Spacelabs 91369/91370 SpO2 senzor Suit za ...
-

Critikon Dinamap 81500,8710 Ponovna uporaba sonde SpO2
-

Združljiv DOC-10 s senzorjem Spo2 za Nellcor Oximax ...
-

GE Healthcare Direct-Connect odrasli / novorojeni si...
-

Senzor kabla A6 za večkratno uporabo za Adult Clip C...

