Podaljševalni kabel BCI DB9 SpO2-3311
Številka dela: AMC CB-A400-1001E, Envitec X-4222, BCI 3311
Plačilni pogoji: T / T, Western Union, Paypal
Način pošiljanja: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po morju
Čas vodenja: 3-7 delovnih dni
Vzorci so na voljo
Opis
Podaljševalni kabel BCI DB9 SpO2-3311
Opis izdelka:Ext-kabel, 8 ft, priključek DB 9 Pin,>> DB9F
Združljivo za:BCI 1300, 1301, 1302, 1303, 3100, 3101, 3180, 3300, 3301, 3302, 3303, 3304, 3400, 3401, 3403, 6100, 9100, 9200, svetovalec, Autocorr, Capnocheck 9004, Mini Torr, Mini Torr Plus , Spectro 10, Spectro 20, Spectro2 10, Spectro2 20, Spectro2 30, SurgiVet
Spo2 tehnologija:BCI
OEM P / N:3311
Tehnične specifikacije:
| Ime izdelka | Spo2 adapter kabel |
| Kraj izvora | Guangdong, Kitajska |
| Blagovna znamka | Moli-med |
| Certifikati | CE / ISO |
| Material za kable | Jakna TPU |
| Premer kabla | 4 mm |
| Barva kabla | siva |
| Priključek za instrument | Moški 9-pinski D-sub priključek |
| Stranski konektor tipala | Ženski DB 9 pin |
| Dolžina kabla | 2,4 m |
| Pakiranje | Ločen paket s PE vrečko |
| Razvrstitev instrumentov | Razred II |
| Lastnosti | EKG monitor, EKG aparat |
| Utež | 100g |
| Garancija | 1 leto |


Priljubljena oznake: podaljšek bci db9 spo2-3311, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, poceni, kupi
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi









