
Contec združljiv enodelni EKG kabel 5 vodil
Plačilni rok: T / T, Western Union, Paypal
Način pošiljanja: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, po morju
Rok dobave: 1-7 dni (odvisno od vaše količine)
MOQ: 30 kosov
Opis
Contec združljiv enodelni EKG kabel 5 vodil
Plačilni rok: T / T, Western Union, Paypal
Način pošiljanja: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, po morju
Rok dobave: 1-7 dni (odvisno od vaše količine)
MOQ: 30 kosov
Tehnične specifikacije:
| Vtipkajte | EKG kabel |
| Barva kabla | siva |
| Kabelski material | Jakna TPU |
| Dolžina kabla prtljažnika | 2.7m |
| Dolžina svinčevega kabla | 0.9m |
| Standrad | AHA |
| Priključek za instrument | 7-polni okrogel, vtični konektor |
| Končni priključek tipala | Snap |
| Velikost pacienta | Odrasli |
| Neto teža | 300g |
| Garancija | eno leto |


Priljubljena oznake: contec združljiv enodelni ekg kabel 5 vodi, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, poceni, kupi
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi
-

Stabilna kakovost AIR SHILDS 3-vodni EKG kabel, IEC,...
-

Biomedicinski EKG kabel 10 vodi snap
-

Drager enodelni EKG kabelski vodniki 5 vodi zapenjanje
-

Kabel adapterja DRE EKG pretvornika 5 vodi sponke
-

Enocevni EKG adapter za kabel AAMI 3 vodi na zaskoke
-

DRE Združljivi 3 vodilni EKG adapterji kabelski sponke

