
EKG kabel IEC 5, združljiv s Helligeom
Združljiv model št .: Hellige, Servomed 4, Generation, SCP 851, SCP 852, SCP 844, SCS 804,, CardioServ, VICOM-sm
Plačilni rok: T / T, Western Union, Paypal
Način pošiljanja: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, po morju
Rok dobave: 1-7 dni (odvisno od vaše količine)
MOQ: 30 kosov
Opis
HELLIGE kompatibilni EKG kabel s 5-vodnimi zaskočki
Združljiv model št .: Hellige, Servomed 4, Generation, SCP 851, SCP 852, SCP 844, SCS 804,, CardioServ, VICOM-sm
Plačilni rok: T / T, Western Union, Paypal
Način pošiljanja: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, po morju
Rok dobave: 1-7 dni (odvisno od vaše količine)
MOQ: 30 kosov
Tehnične specifikacije:
| Vtipkajte | EKG kabel |
| Barva kabla | siva |
| Kabelski material | Jakna TPU |
| Dolžina kabla prtljažnika | 2.7m |
| Dolžina svinčevega kabla | 0.9m |
| Priključek za instrument | 10-pin |
| Standardno | IEC |
| Kabelski vodnik | 5 odvodov |
| Terminal za bolnike | Snap |
| Velikost pacienta | Odrasli / otroški |
| Neto teža | 300g |
| Garancija | eno leto |

Priljubljena oznake: hellige združljiv ekg kabel iec 5 svinec, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, poceni, kupi
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







