Medicinska nadomestna baterija Biocare HYLB-1596
Združljivo: Biocare IE12, IE12A, IE15
Plačilni pogoji: T / T, Western Union, Paypal
Način pošiljanja: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po morju
Čas izvedbe: 3-7 delovnih dni
Na voljo so vzorci
Opis
Če iščete medicinsko nadomestno baterijo biocare hylb-1596, vas prosimo, da se obrnete na našo tovarno. Kot eden vodilnih proizvajalcev in dobaviteljev na Kitajskem vam ne bomo ponudili najcenejše, a konkurenčne cene in odlične storitve. Bodite prepričani, da boste kupili naše kakovostne izdelke.
Medicinska nadomestna baterija Biocare HYLB-1596
Kraj izvora:Kitajska
Blagovna znamka:Biocare
Potrdilo:CE
Združljivo:HYLB-1596
Minimalna količina naročila:1 kos
Cena:kot dogovorjeno
Čas dostave:1-3 delovne dni
SupplyAbility:600 kosov na teden
Tehnične specifikacije:
| Ime izdelka | Medicinska polnilna baterija |
| Kraj izvora | Guangdong, Kitajska |
| Blagovna znamka | Pray-med |
| Potrdila | CE / ISO |
| Velikost | 131 * 73 * 19,1 mm |
| Nazivna zmogljivost | 5200mAh |
| Utež | 363G |
| Tip | Li-ion |
| Nazivna napetost | 14.8v |
| Uporaba | Biocare IE12, IE12A, IE15 |
| Količina celic | 8 Celica |
| Barva | Modra |
| Paket | Posamezna škatla |


Priljubljena oznake: biocare medicinska nadomestna baterija hylb-1596, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, poceni, kupi
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi










