
7-polni podaljševalni kabel Spo2, združljiv z Mindray
Plačilni pogoji: T / T, Western Union, Paypal
Način pošiljanja: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po morju
Čas vodenja: 3-7 delovnih dni
MOQ: 50 kosov
Opis
7-polni podaljševalni kabel Spo2, združljiv z Mindray
Plačilni pogoji:T / T, Western Union, Paypal
Način pošiljanja:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po morju
Dobavni rok:3-7 delovnih dni
MOQ:50 kosov
Tehnične specifikacije:
| Ime izdelka | Spo2 adapter kabel |
| Kraj izvora | Guangdong, Kitajska |
| Blagovna znamka | Moli-med |
| Številka modela | Mindray |
| Certifikati | CE / ISO |
| Material za kable | Jakna TPU |
| Premer kabla | 4 mm |
| Barva kabla | siva |
| Priključek distal | Okrogli 7-zatični ključek |
| Proksimalni priključek | Ženska DB9 |
| Dolžina kabla | 2.4m |
| Pakiranje | Posamezen paket |
| Razvrstitev instrumentov | Razred II |
| Lastnosti | EKG monitor, EKG aparat |
| Utež | 100g |
| Garancija | 1 leto |

Priljubljena oznake: 7-polni podaljšek za podaljšek mindray, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, poceni, kupi
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi
-

Združljiv Nellcor dek-4 / dek-8 SpO2 adapter kabel /...
-

GE 11pin Nellcor Non-oximax Modul Extension Cable / ...
-

Philips 8-pin Compatible SpO2 adapterski kabel - M1941A
-

GE Ohmeda TruSat Spo2 Adapter podaljšek kabel TS-M3
-

Združljiv podaljšek kabel SpO2 Nihon Kohden
-

Masimo Združljiv Kratek SpO2 Podaljšek Kabel LNC MAC...

