
Senzor Mindray Spo2 Connect VS900 MEC200 0010-20-42594
Plačilni pogoji: T / T, Western Union, Paypal
Način pošiljanja: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po morju
Čas vodenja: 3-7 delovnih dni
MOQ: 50 kosov
Opis
Senzor Mindray Spo2 Connect VS900 MEC200 0010-20-42594
Plačilni pogoji:T / T, Western Union, Paypal
Način pošiljanja:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po morju
Dobavni rok:3-7 delovnih dni
MOQ:50 kosov
Tehnične specifikacije:
| Ime izdelka | Temperaturni dvojni senzor kože |
| Kraj izvora | Guangdong, Kitajska |
| Blagovna znamka | Moli-med |
| Številka modela | GE Marquette |
| Certifikati | CE / ISO |
| Material za kable | TPU |
| Premer kabla | 4 mm |
| Barva kabla | siva |
| Distalni konektor | 6-polni lemo priključek |
| Proksimalni priključek | Ženska DB9 |
| Dolžina kabla | 2.4m |
| Pakiranje | Posamezen paket |
| Razvrstitev instrumentov | Razred II |
| Lastnosti | EKG monitor, EKG aparat |
| Utež | 100g |
| Garancija | 1 leto |

Priljubljena oznake: mindray spo2 sensor connect vs900 mec200 0010-20-42594, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, poceni, kupi
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi
-

BioLight Digital MonitorA3, A5, A6, A8.adapter Cable
-

Mindray Masimo 12pin Združljiv SpO2 Adapter Cable LN...
-

GE 11pin Masimo Modul SpO2 Adapter Cable / podaljšek...
-

GE Spo 2 Senzor Nellcor Oximax tehnološki podaljšev...
-

Podaljševalni kabel Spo2 s združljivim RVS-100
-

Welch Allyn 001966-E združljiv spojnik za senzor Spo2

